Smart audio

Wysokiej jakości bezprzewodowy dźwięk, który łatwo skaluje się do Twoich potrzeb.
Pierwszy bezprzewodowy system surround, który może kontrolować dom.

Rewolucyjne głośniki Smart Audio Soundbar oraz inne głośniki bezprzewodowe oferują doskonałą jakość dźwięku dzięki nagradzanemu oprogramowaniu Savant.

Hosty

Podstawa naszej platformy znajduje się w urządzeniu Savant Host. Dzięki najbardziej zaawansowanemu oprogramowaniu w branży, Savant Host jest w stanie zarządzać różnorodnymi technologiami w każdym inteligentnym domu lub nieruchomości. Nasze systemy skalują się według Twoich potrzeb.

Głośniki

Artison tworzy wysokiej jakości głośniki od 2003 roku. Artison i Savant nawiązali współpracę, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania z pełną kontrolą z aplikacji Savant.
Podejście firmy Artison polegające na połączeniu potężnego dźwięku o wysokiej jakości z elegancką, dyskretną estetyką zapewnia nowy poziom przyjemności.

Firma Savant

Firma Savant została założona w 2005 roku.
Podstawowym celem jaki przyświecał jej założycielom było zapewnienie jak najlepszych rozwiązań dla branży automatyki budynkowej i audio-video.
Obecnie firma jest uznanym liderem w swojej branży.

Zaawansowane technologie firmy Savant pozwalają połączyć w całość oświetlenie, ogrzewanie, rolety oraz audio-video i kontrolowanie domu dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi graficznemu na urządzenia iOS i Android.