Idealne połączenie.
Artison tworzy wysokiej jakości głośniki od 2003 roku. Artison i Savant nawiązali współpracę, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania z pełną kontrolą z aplikacji Savant.
Podejście firmy Artison polegające na połączeniu potężnego dźwięku o wysokiej jakości z elegancką, dyskretną estetyką zapewnia nowy poziom przyjemności.

Soundbar studio

Zaprojektowany tak, by nie rzucać się w oczy. Ukryty pod specjalną maskownicą dostępną w dowolnej szerokości, kolorze lub wzornictwie. Studio 65 bezproblemowo wtapia się w każde otoczenie.

Subwoofery wbudowane RCC

Zaprojektowany z myślą o łatwym montażu w trakcie budowy lub po jej zakończeniu. Subwoofer RCC ma aluminiową obudowę odpowiednią do niskich tonów. Energia o niskiej częstotliwości jest generowana przez dwa przeciwstawne zestawy przetworników, tworząc technologię bezwibracyjną.

Subwoofer RCC Nano One

RCC Nano One to najmniejszy na świecie subwoofer o wysokiej wydajności. Jego wymiary, to zaledwie 19x20x23cm (wliczając w to nóżki i maskownicę). Ten malutki głośnik ma większą powierzchnie membrany niż standardowy 8 calowy głośnik niskotonowy. Zakres częstotliwości zaczyna się już od 32Hz. Podobnie jak wszystkie subwoofery Artisona, Nano zawiera RCC (Reactance Canceling Configuration) - system eliminujący drgania obudowy.

Głośniki instalacyjne

Wszystkie modele głośników instalacyjnych Artison Architectural są wyposażone w ultracienką, okrągłą, magnetyczną maskownice w formie mikro-ramki, która zapewnia niskoprofilową konstrukcję oraz doskonałe dopasowanie z dowolnym wystrojem. Lakierowane białe kratki zapewniają dyskretną instalację.

Niewidzialny dźwięk

Zaprojektowane, aby były niewidoczne. Te głośniki chowają się w ścianach, tworząc niesamowity dźwięk.
Technologia głośnika zapewnia równomierny rozsył dźwięku i wyraźną wysoką częstotliwość. Konstrukcja z zamkniętym tyłem minimalizuje wibracje i izoluje dźwięk od innych pomieszczeń.

Masterpiece LCRDM MK2

W przypadku zastosowań teatralnych nasza opatentowana technologia kanałów centralnych obejmuje trzy dedykowane kanały przednie w dwóch aluminiowych obudowach, akustycznie wyświetlając obraz środkowego kanału ze środka ekranu.