Nagłośnienie domowe – multiroom audio

Audio poprzez sieć

Systemy Savant IP Audio zapewniają dystrybucję wysokiej jakości dźwięku za pomocą sieci Ethernet. Można je dostosować do konkretnych potrzeb w każdej instalacji domowej lub biurowej.
Rozwiązania Savant IP Audio łączą dowolne źródło z dowolnym głośnikiem w Twoim domu. Dostarczają wyjątkową jakość dźwięku nawet dla najbardziej wymagających osób.

Technologia Savant IP Audio wykorzystująca sieć Ethernet, co pozwala na stworzenie elastycznego i dopasowanego rozwiązania audio. Możesz przełączyć dowolne źródła dźwięku do dowolnej strefy przy użyciu minimalnej ilości przewodów głośnikowych oraz bez strat jakości przy przesyłaniu sygnału analogowego.

Sygnał cyfrowy od źródła po same głośniki

Tradycyjna dystrybucja sygnału audio opiera się o wielokrotną zamianę sygnału analogowego na cyfrowy oraz stratach na przewodach głośnikowych, co znacząco wpływa na zmniejszenie jakości dźwięku. Savant IP Audio bazuje na sygnale cyfrowym od źródła prawie po same głośniki, dzięki czemu jakość dźwięku pozostaje na wysokim poziomie.

Oparty na standardzie AVB (IEEE 802.1)

Savant IP Audio używa standardu AVB Time Sensitive Neworking (IEEE 802.1) do przesyłania sygnału audio co zapewnia stabilność i kompatybilność.

Pełna skalowalność

Przy zastosowaniu rozwiązania Savant IP Audio możesz stworzyć system od kilku aż do 96 pomieszczeń za pomocą tradycyjnej sieci Ethernet.

Instalacja rozproszona

Źródła dźwięku, wzmacniacze, amplitunery mogą być rozmieszczone w dowolnych miejscach.

Savant oferuje kompletną gamę produktów do stworzenia systemu IP Audio – od przełączników sieciowych, poprzez źródła, wzmacniacze audio, aż po same głośniki.

IP Audio 50

Savant IP Audio 50 jest kompletnym rozwiązaniem multiroom nawet dla 6 stref. Podłącz głośniki bezpośrednio do wzmacniacza audio w urządzeniu lub wykorzystaj swój zestaw kina domowego jako dodatkowa strefa. Porty sterujące, w które wyposażone jest urządzenie posłużą do sterowania telewizorem, projektorem lub odtwarzaczem Blu Ray. Wbudowany Savant Music Server umożliwi korzystanie z serwisów streamingowych Tidal, Spotify, czy TuneIn.

IP Audio 125

Lubisz słuchać głośnej muzyki? Wybierz Savant IP Audio 125. Wzmacniacz o mocy 125W na kanał pozwoli podłączyć do systemu multiroom większe głośniki.