Pilot Savant

Zarządzaj swoim domem z ulubionego fotela za pomocą unikalnego pilota.
Savant Pro Remote i Savant Pro Remote X2 zapewnia kontrolę nad wszystkimi urządzeniami audio-video, oświetleniem, klimatem i wieloma innymi funkcjami. Dotykowy wyświetlacz w połączeniu z tradycyjnymi przyciskami sprawia, że obsługa systemu z pilota jest niesamowicie intuicyjna i prosta.

Panele Savant

Panele Savant Touch dzięki dotykowym ekranom o wysokiej rozdzielczości zapewniają pełną i wygodną kontrolę całego domu. Dostępne są w rozmiarach 5" i 8" z opcjami naściennymi i stołowymi.

Aplikacja Savant PRO

Aplikacja Savant PRO zapewnia pełną kontrolę nad Twoim domem. Dostępna zarówno dla systemów iOS jak i Android.
Savant PRO ma bardzo elegancki wygląd i jest prosta w użyciu.

Sterowanie głosowe Alexa

Luksusowe funkcje inteligentnego domu Savant można kontrolować głosowo za pomocą Amazon Alexa. Oprócz sterowania głosowego wbudowanego w Savant Pro Remote, możesz teraz kontrolować swój dom za pomocą dowolnego urządzenia obsługującego Alexa.

Sterowanie głosowe Google Home

Savant obsługuję technologię Google Home.
Wywołaj swoją ulubioną scenę bez ruszania palcem.
Możesz wydawać polecenie głosowe za pomocą pilota Savant Pro. Jednak może się zdarzyć, że wygodniej będzie uzyskać dostęp do funkcji inteligentnego domu za pośrednictwem urządzenia Google Home. Savant i Google Home są w pełni kompatybilne, więc po prostu powiedz słowo, aby uruchomić scenę Savant.